NovinkyWindows 10 Mobile

VIDEO | HP vypustilo tutorial videá ako prepojiť Elite X3 s externým monitorom

HP Elite X3 je jeden z najočakávanejších telefónov roku 2016 na poli Windows zariadení, ktoré by sa malo do predaja dostať už 5. septembra a príslušenstvo by malo byť dostupné o niečo skôr. 29. augusta (pre USA).

Zariadenie je primárne sústredené na biznis klientelu, a samozrejme od toho sa odvíja aj hardvérová výbava zariadenia a propagácia funkcionality Continuum. HP tak isto v rámci príslušenstva sľubuje možnosť pripojenia zariadenia k Elite x4 „schránke“, z ktorej po pripojení zariadenie získate plnohodnotný laptop.

HP k včerajšiemu dňu uvoľnilo trojicu  videí, v ktorých vysvetľuje ako je možné prepojiť dokovaciu stanicu s telefónov a externým monitorom či smart televíziou a v treťom videu uvidíte ako je možné prepojiť Elite 3X s externým monitorom (či už určenému pre PC alebo Smart TV) prostredníctvom wireless pripojenia.

Ako nastaviť HP Elite X3 a dockovaciu stanicu

Ako prepojiť HP Elite X3 s externým displejom

Ako prepojiť HP Elite prostredníctvom Wireless pripojenia

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu