NovinkyTIP REDAKCIE

Vianočné zľavy vrcholia! Cena bezrámikového smartfónu Vernee Mix 2 klesla na historické minimum

Ceny smartfónov išli pred Vianocami rapídne dolu a v spolupráci s e-shopom Cafago.com Vám preto prinášame exkluzívnu zľavu na smartfón Vernee Mix 2. So špeciálnym kupónom zrazíte jeho cenu takmer o 100 eur nižšie a dostanete sa na jeho historické minimum – 138,65 eur

Obrovská obrazovka v malom tele

Zdroj: vernee.cc

Najväčšou prednosťou tohto smartfónu je obrovský bezrámikový 6-palcový displej s pomerom strán 18:9 a rozlíšením 2160 x 1080 pixelov. Vďaka neprítomnosti rámikov je ale tento masívny displej osadený v menšom tele, aké je využívané na klasických 5,5.palcových smartfónoch. Ďalšou prednosťou tohto veľkého fešáka je aj naozaj veľká 4200 mAh batéria, ktorá je vybavená technológiou PUMP EXPRESS+, vďaka ktorej dokážete smartfón nabiť za pár desiatok minút. 

Pýši sa aj obrovským výkonom

Zdroj: vernee.cc

V elegantnom tele nájdeme 8-jadrový procesor Helio P25, bežiaci na frekvencií 2,5GHz, 4 GB pamäte RAM a 64 GB interné úložisko. Samozrejmosťou je aj kvalitný fotoaparát, či už na selfíčka alebo krásne panoramatické fotografie. Selfíčka zabezpečí predná 8,0MP kamera a na zadnej strane smartfónu nájdeme duálny 13,0MP + 5,0MP fotoaparát.

Zdroj: vernee.cc

Zľava na Vernee Mix 2 sa vzťahuje na čiernu verziu smartfónu, ktorej cena vďaka kupónu SK0166 klesne na neuveriteľných 138,65 eur, pričom jeho pôvodná cena je 223 eur! Akcia s kupónom trvá do 30. decembra.

Smartfón Vernee Mix 2 v exluzívnej zľave nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu