TIP REDAKCIEVernee Mobile

Vernee M5 je smartfón so skvelým pomerom ceny a výkonu

O tom, že spoločnosť Vernee, má vo svojom portfóliu veľa dobrých smartfónov, sme vás presvedčili už mnohokrát pri našich pravidelných testoch, ale vždy sa objaví nejaké nové zariadenie, ktoré záujme sympatickým dizajnom a dostatočným výkonom, o akom si ešte pravdepodobne nepočul. Jedným z nich môže byť smartfón Vernee M5, ktorý sa svojou výbavu radí do strednej triedy.

Vernee M5
Zdroj YouTube: Urban Tecno

Vernee M5 je vybavený 5,2″ displejom a rozlíšením 1280×720 pixelov, ktorý vďaka IPS technológií záujme aj verným podaním farieb. M5ka ponuka na prednej strane 5 mpx fotoaparát, ktorý hravo poslúži pre videohovory či občasné selfies zábery. Keďže smartfón využíva softvérové tlačidlá, výrobca sa zameral na kvalitnejšie prevedenie a okolo displeja nájdeme tenšie rámčeky v porovnaní s množstvom konkurenčných smartfónov v tejto triede.

Smartfón Vernee M5 môžeš kúpiť aktuálne za najnižšiu cenu na trhu z SK/CZ distribúcie cez tento odkaz

Smartfón Vernee M5 ponúka na zadnej strane 13 Mpx fotoaparát s možnosťou nahrávania plnohodnotného Full HD videa. Prostredie fotoaparátu je navyše pomerne jednoduché, vďaka čomu bude tvorba fotografií rýchla a bezproblémová. Pod zadným fotoaparátom ešte nájdeme čítačku odtlačku prsta, ktorá je mimochodom citlivá a rýchla.

Vernee M5
Zdroj YouTube: Urban Tecno

Vernee M5 zaujme dostatočným výkonom pre každodenné používanie

Dnes už neplatí to, že by stredná trieda smartfónov bola v dizajne či výbave nejak pre užívateľa obmedzujúca. Aj model Vernee M5 je toho príkladom, pretože ponúka skutočne svieži dizajn a veľmi dobrý pomer ceny a výkonu. Pod kapotou nájdeme výkonný 8-jadrový procesor MediaTek 6750 s taktom 1,5 GHZ, ktorému sekundujú rovné 4 GB operačnej pamäte RAM a veľké 64 GB úložisko s možnosťou rozšírenia prostredníctvom pamäťovej karty až o ďalších 256 GB. O poctivú výdrž smartfónu sa stará 3300 mAh batéria, ktorá zabezpečí bezproblémový jednodňový chod aj pri aktívnejšom používaní smartfónu.

TIP  Čína opäť raz valcuje konkurenciu cenou, ktorá nemá obdobu! Premeň svoju TV na chytrú vďaka tomuto TV Boxu
Vernee M5
Zdroj YouTube: Urban Tecno

Vernee M5 beží na Androide 7 Nougat. Veľkým benefitom tohto smartfónu je čistý operačný systém, ktorý neobsahuje žiadnu dodatočnú grafickú nadstavbu. Dostatočne výkonný hardvér sa tak v kombinácii s čistým Androidom stará o bezproblémový a rýchly chod. Vernee M5 je navyše vybavený plnohodnotným LTE, podporou dvoch SIM kariet a podporou OTG.

M5ka je jednoducho veľmi dobre vybavený smartfón, ktorý ponúka skvelý pomer ceny a výkonu. Svojimi funkciami, použitým hardvérom a optimalizovaným systémom, prináša veľmi dobrú rýchlosť systému aj pre náročnejšieho používateľa. Vernee M5 môžeš navyše teraz získať pri použití zľavového kupónu WinCenM5 z pôvodných 165 €iba za 130€. Smartfón je navyše dostupný v rámci oficiálnej SK/CZ distribúcie a samozrejmosťou je taktiež plná 2-ročná záruka.

Smartfón Vernee M5 môžeš kúpiť aktuálne za najnižšiu cenu na trhu z SK/CZ distribúcie cez tento odkaz

Zdroj: vlastný, TS, obrázky: Youtube

Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu