NovinkyWindows aplikácie

V obchode sa objavilo cenné rozšírenie McAfee’s WebAdvisor pre Microsoft Edge | APLIKÁCIE

Internetovému prehliadaču Microsoft Edge pomaly, ale isto pribúdajú nové rozšírenia a jedným z nich je aj McAfee’s WebAdvisor.

McAfee’s WebAdvisor je navrhnutý tak, aby ochraňoval používateľov pred nechceným malwarom a phishingom (podvodná technika používaná na internete na získanie citlivých údajov). Rozšírenie konkrétne ponúka:

  • Bezpečné vyhľadávanie. V podporovaných vyhľadávacích nástrojoch WebAdvisor umiestni červené, žlté alebo zelené bezpečnostné hodnotenie priamo do výsledkov vyhľadávania, aby ste mohli efektívne prejsť na bezpečné stránky.
  • Kliknite s dôverou. Služba WebAdvisor zablokuje väčšinu potenciálne nebezpečných stránok ešte skôr, než sa vám zobrazí stránka.
  • Dýchajte ľahko. Dokonca aj originálne webové stránky môžu nevedomky prehrávať škodlivý obsah, ale nebojte sa – WebAdvisor pomáha identifikovať a blokovať tieto riziká pri súčasnom zachovaní legitímneho obsahu.

Rozšírenie môžete nájsť v Microsoft obchode nižšie.

McAfee WebAdvisor
McAfee WebAdvisor
Developer: McAfee Inc.
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Európa chce globálny zákaz vojenských robotov, ktorých účelom je zabíjanie, ale nie všetci súhlasia
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu