Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Unikli fotografie Lumie 950 a 950 XL. Ako sa vám pozdáva nová vlajková loď?

Na internete unikli prvé reálne fotografie pripravovanej Lumie 950 a 950 XL spolu s gadgetom Munchkin (dock pre funkciu Continnum). Fotografie na internete uverejnil bloger Evan Blass z evleaks, ktorý dávnejšie informoval o viacerých novinkách, ktoré Microsoft pripravil a následne boli aj v krátkom časovom slede oficiálne predstavené.

Evan_blass_lumia_950

Podľa Evana Blassa, Microsoft plánuje oficiálne predstaviť  pripravované zariadenia už počas septembra, avšak ak ste sa tešili, že sa ich dočkáme na IFA, ktorý sa bude konať v nemeckom Berlíne od 4. do 9., tak vás asi sklameme, Microsoft totiž už dávnejšie informoval, že na IFA nepredstaví nové vlajkové lode. Preto sa domnievame, že Microsoft predstaví dlho očakávanú Lumiu 950 a 950 XL na samostatnej konferencii.

Čo vravíte na tieto fotografie Lumie 950 / 950 XL, pozdáva sa vám vzhľad?

Zdroj: Twitter.com (evleaks), DrWindows.de

2 Komentáre
  1. Jozo says

    No jasne. Lumie – aj tie Microsoftie – su v sucasnosti jediny druh bezproblemovo pouzitelnych mobilov. Ale ked je to od Microsoftu, tak hoci novy model (logicky) dodorziava vzhlad predoslych Lumii – co by sme si nezaskriekali na Microsoft, ze?

  2. Mirko Oravec says

    fuj.. MS úplne zničil brand Lumia a zobral z nej všetku krasu a nápaditosť. Ďakujeme. Ked 930 ka dosluzi asi sa popozeram po inej platforme..

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu