ŠPEKULÁCIEZariadenia

Unikla fotografia ešte nepredstaveného Xiaomi Mi Mix 3 smartfónu, zabijaka iPhone telefónov

Keď príde na súboj bezrámčekových smartfónov tak viacero nadšencov technológií je pobúrených novodobým trendom „trendom“ výrezu v hornej časti zariadenia. Nuž, toto však nebude pravdepodobne prípade smartfónu Xiaomi Mi Mix 3.

Portál Weibo prišiel s unikátnou fotografiu, o ktorej tvrdí, že je na nej zachytený smartfón Xiaomi Mi Mix 3. Ako môžete vidieť na fotografii, tak smartfón sa nesie v duchu jeho predchodcov s minimálnymi dizajnovými zmenami. Tá najvýraznejšia je brada zariadenia, ktorá v tomto prípade bola useknutá na úrok väčšieho displeja. Okrem toho Xiaomi pravdepodobne prednú kameru implementuje priamo do tela zariadenia, ktorá sa bude vysúvať.

pocketnow.com
Zdroj: Weibo via pocketnow.com

Portál Weibo ďalej predpokladá, že smartfón príde s procesorom Snapdragon 845, 8GB RAM s prémiovými kamerovými senzormi Sony IMX363 či s predinštalovanou nadstavbou MIUI 10. Či sa tak stane a aké budú ostatné špecifikácie sa dozvieme v nasledujúcich týždňoch.

Zdroj: Weibo via pocketnow.com

TIP  Toto sa nebude Xiaomi fanúšikom páčiť! V rámci rozhrania MIUI sa vybraným používateľom zobrazuje reklama
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu