NovinkyTIP REDAKCIE

Túto 64GB SD kartu môžeš mať teraz za menej ako 13€. Ponuka je limitovaná na niekoľko kusov

Na TomTop.com aktuálne prebieha výpredajové šialenstvo, v rámci ktorého ponúka 64GB SD kartu SanDisk doslova za pár šupiek.

Zdroj: produktová fotografia

Táto MicroSD karta ponúka úložný priestor o kapacite 64GB s rýchlosťou čítania 100MB/S rýchlosťou zápisu 30MB/S. Karta sa za normálnych okolností predáva za niečo okolo 40€ avšak ak využijete aktuálne prebiehajúcu akciovú ponuku tak jej aktuálna cenu ja menej ako 13€. Ak vás teda ponuka na túto SD kartu zaujala tak ju nájdete na odkaze nižšie. PS: ponuka je limitovaná do výpredania zásob.

Túto MicroSD kartu nájdeš tu

Zdroj: TS

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu