NovinkyWindows 10 MobileZariadenia

TrekStor WinPhone LTE sa omylom na chvíľku zjavil v Microsoft Store

Niekoľko dni dozadu sme vám priniesli report o novom hráčovi na trhu, TrekStor, ktorý predstavil svoj prvý Windows Phone. Počas včerajšieho dňa sme vás informovali o plných špecifikáciách zariadenia, to však nebolo všetko čo sa udialo v spojitosti s týmto zariadením.

Totiž počas včerajšieho dňa sa WinPhone 5.0 objavil aj v nemeckom Windows Store obchode medzi zariadeniami ako je IDOL 4PRO či HP Elite x3. Krátko na to však bol z obchodu odstránený. V rámci informácií, ktoré boli pri telefóne však chýbala jedná a veľmi podstatná správa, ktorou je predajná cena.

Zdroj: vlastný (Microsoft Store)

Cena zariadenia by sa však podľa dostupných informácií mala hýbať niekde na úrovni okolo 300 dolárov, či sa však potvrdia tietoo správy tak to dúfajme, že zistíme už v skorej budúcnosti. Smartfón by mal zavítať podľa oficiálnych informácií aj do ostatných regiónov Európy. Znamená to, že ho bude teda možné objednať z vybraných Microsoft pobočiek rozmiestnených v rámci Eúropy s dovozom aj do našich končín.

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu