DronyNovinkyTIP REDAKCIE

Tohto drona s dlhou dobou letu a 2 náhradnými batériami môžeš exkluzívne získať len teraz v limitovanej ponuke

Uvažujete o kúpe drona? Nuž, pre mnohých hlavnou  prekážkou je doba letu, ktorá sa častokrát pohybuje na úrovni okolo 5-6 minút, teda ak neinvestujete do drona stovky €. Následne po vybití batérie môžete čakať minimálne 40 až 80 minút na jeho nabitie. Čo ak by sme vám teraz povedali, že vďaka spoluprácu s portálom Cafago môžete získať drona s dobou letu na jedno nabitie 10 až 12 minút pričom v balení nájdete nie jednu, ale hneď tri batérie? Tak toto je práve limitovaná ponuka, ktorú exkluzívne nájdete len u nás.

Tohto drona s extrémne dlhou dodbou letu nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón “SK90283”

TKKJ TK116W Vitality, dron ktorý sa môže pochváliť extrémne dlhou výdržou letu na jedno nabitie

TKKJ TK116W je dron, ktorý aktuálne stojí v ponuke obchodu Cafago 50,59€  čo predstavuje 20% zľavu z pôvodnej ceny,  avšak za podmienky využitia kupónu „SK90283“ ho môžete ešte o niečo lacnejšie, konkrétne za 46,32€.

Zdroj: produktová fotografia

Mnohí by mohli očakávať, že od drona s cenovkou pod 50€ nemôžu toho očakávať veľa, ale to nie je tento prípad. Okrem extrémne dlhej výdrži letu na jedno nabitie a dvoch ďalších batérií v balení ponúka aj možnosť ovládania až do vzdialenosti 80 metrov prostredníctvom dodávaného ovládača alebo prostredníctvom WiFi do vzdialenosti 30 metrov.

Zdroj: produktová fotografia

Tešiť sa tak isto môžeme aj na kameru, ktorá natáča v 720p kvalite ako aj možnosť priameho prenosu obrazu. Dronovi nechýba ani viacero vychytávok ako je napríklad „One Key Automatic Return“, teda tlačidlo automatického návratu, 6-osová stabilizácia či  plánovanie dráhy letu. Drona aktuálne za zvýhodnenú cenu spolu s ďalšími dvomi dodatočnými batériami, ktoré vymeniť je hračka nájdeš na odkaze nižšie. PS: ponuka je limitovaná na obmedzený počet kusov.

TIP  Xiaomi Mi 8 Youth je oficiálne predstavený! Toto by mal byť nový kráľ strednej triedy
Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa dron zaujal tak ho nájdeš na odkaze nižšie. A nezabudni na možnosť využitia zľavového kupónu “SK90283”, ktorý aplikuješ v košíku.

Zdroj: vlastný

Tohto drona s extrémne dlhou dodbou letu nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón “SK90283”

Zdroj: vlastný

 

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu