AplikácieTIP REDAKCIE

Tip redakcie iMeteo.sk Počasie

V dnešný, upršaný deň si predstavíme zaujímavú aplikáciu z našich končín – iMeteo.sk Počasie.

Aplikácia iMeteo.sk Počasie Vám prináša tie NAJpresnejšie informácie o počasí na Slovensku. Novo ponúkame zábery z viac ako 100 webkamier z celého Slovenska.

Vďaka tejto aplikácii budete konečne presne vedieť, aké počasie práve je, aké bude a kde sa práve teraz vyskytujú zrážky.

Komplexné, profesionálne a presné informácie o počasí na Slovensku tak budete mať vždy so sebou vďaka tomu, že aplikácia zobrazuje aktuálne poveternostné podmienky, tak ako boli fyzicky v teréne namerané na observačných staniciach rozmiestnených po celom našom území. Predpovede počasia pre vybrané slovenské lokality sa zostavujú z podkladov numerického modelu, ktorý bol navrhnutý aj pre územie Slovenska.

 

 

 

 

 

 

 

Naviac aplikácia obsahuje aktuality zo Slovenska aj zo sveta ako aj predpovede a výstražné informácie pre územie Slovenska, ktoré sú vyhotovované meteorológom.

ROČNÉ PREDPLATNÉ naviac ponúka:
– Aplikáciu bez reklám
– Zábery z webkamier
– Živé dlaždice s predpoveďou
– Automatické notifikácie o vydaných výstrahách pred nebezpečným počasím
– Animované ikony
– Rozšírený kalendár počasia z 10 až na 16 dní dopredu.
– Bezplatná konzultácia vývoja počasia v ľubovoľnej lokalite na Slovensku aj vo svete, prostredníctvom SMS alebo e-mailu

 

 

 

 

 

 

 

Aplikáciu si zdarma môžete stiahnuť vo Windows phone store.

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Jeden komentár

  1. No mam pocit, že je to od cechov co sa len tvaria. Inak aj napriek tomu, že aplikácia ma par zaujimavych veci co sa týka kvality a predpovede nedosahuje ani úroveň Pocasia od Microsoftu. Ani len živú dlazdicu nevedia riadne spraviť. A to mam platenu verziu. V skratke v Store urcite najdete aj lepšie.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu