AplikácieTIP REDAKCIE

Tip redakcie: Paypal ako alternatíva voči aplikáciám od banky #6

Určite ste sa stretli s tým, že by ste chceli poslať kamarátovi, mame, otcovi, bratovi či dakomu peniaze na účet, avšak ešte nevyšla aplikácia pre váš Windows Phone, ktorý by to umožňoval. Paypal aplikácia vám nahradí každú banku, ponúka všetky výdobytky, ktoré sú dostupné aj v webovej verzii, teda od posielania až po prijímanie peňazí na váš účet. Avšak musíme upozorniť na jeden nedostatok, týkajúci sa autologinu, ktorý nie je možno vypnúť (treba sa vždy manuálne odhlásiť), ktorý odporúčame nevyužívať aby ste v prípade straty telefónu nesmútili len za mobilom.

Parametre pre spustenie:Windows Phone 8+, Odkaz na stiahnutie

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu