Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Tip na kalendár – Cal

Dnes Vám predstavíme náhradu za vstavaný kalendár s jednoduchým názvom Cal .

Aplikáciu nájdete vo Windows Store za sumu 1.99 € a podľa viacerých zahraničných stránok zameraných na technológie  ide o najlepšie spracovaný kalendár , ktorý môžte v Obchode nájsť.

Cal je skvele spracovaná či už po vizuálnej alebo ergonomickej stránke. Trocha mi pripomína Cal – Calendar Google/Exchange , ktorý nájdete v Google Play obchode a ktorý som používal aj ja ako užívateľ  Android zariadenia .

Tento kalendár musím pochváliť  za skvelú živú dlaždicu , kde si môžte vybrať svoj vlastný obrázok a skrášliť si tak úvodnú obrazovky .

Aplikáciu určite odporúčam vyskúšať a verím že po zakúpení budete spokojný tak ako som ja  .

Link na download : https://www.windowsphone.com/sk-sk/store/app/cal/352d9174-fd31-4b50-8861-212f4fa1bc3c

Nižšie si môžte pozrieť screenshoty :

 

 

3 Komentáre
  1. Milanko Hurkala says

    Získal som ho zadara v rámci myappfree ale aj tak stále ostava najlepšou voľbou vstavaný kalendar. Dlazdica je síce pekná ale keď mi týždeň ukazuje ten istý dátum je mi to na dve veci. A pridavanie úloh sa tak či tak riesi práve cez vstavaný kalendar.

  2. Adam says

    Áno, dá sa pridať aj Google účet.

  3. mato says

    Vie sa to synchronizovat aj s google kalendarom?

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu