Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Video: Timelapse PRO (časozberné video)

Ak niekomu z vás hovorí niečo timelapse (časozberné video) a chcel by si to vyskúšať, ale nevie si poradiť s výberom nato vhodnej aplikácie, tu je moje riešenie: Timelapse PRO. So žiadnou inou aplikáciou som nebol tak spokojný ako práve s ňou. Je tu možné nastaviť interval, rozlíšenie fotografie, scénický mód, vyváženie bielej, presný čas odkedy dokedy sa má snímať ale aj iné. Pri dokončení, môžete vymazať nevhodné framy, vytvoriť video v rôznych časových intervaloch fps (frame peer second-snímkov za sekundu), kde môžete pridať rozličné filtre, a je možné ho aj uploadovať na server a následne stiahnuť ale len v platenej verzii. Cena je 2,99 €. V bezplatnej verzii je možnosť si ho prezrieť v mobile. Po pár snímkoch sa obrazovka automaticky prepne do úspornejšieho režimu , kedže vytvoriť niekoľko desiatok, či stovák snímkov, dá batérii pekne zabrať. V platenej verzii si takisto môžete fotky uložiť aj do PC a spracovať video tam, avšak nič iné okrem movie makera nesplnilo moje očakávania, kedže niekoľko desiatok €/$ kôli pár videám ročne niesom ochotný za profi program dať a vo free verzii logo programu priamo v strede videa nevyzerá tiež dva krát dobre.

Nižšie si môžete pozrieť aj krátke ukážky, pre prípad, že by sa niekto chcel inšpirovať. Človeku stačí trocha námahy a času na nastavenie a o všetko ostatné sa postará smartfón.

 

Timelapse Pro – Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
2 Komentáre
  1. isdisd says

    rozbehol som projekt TimeLapse, kto ma zaujem poziet ako na to tak tu otvaram blog:

    https://timelapse.isd-webspace.com

  2. matko says

    velmi pekna novinka, uz som appku aj stiahol 🙂

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu