TIP REDAKCIEXiaomi

Tieto Xiaomi Mi slúchadla môžeš mať vďaka exkluzívnemu kupónu už za menej ako 31€ s doručením zadarmo

Kvalitné slúchadla by mali byť výbavou nie len každého hráča hier, ale aj bežného používateľa a to hlavne ak využívate ako svoj hlavný počítač notebook, ktorý častokrát nie je stavaný na podávanie kvalitného zvukového výstupu. Nuž, a práve preto vám dávame do pozornosti  značkové slúchadla Xiaomi Mi, ktoré aktuálne môžeš získať za atraktívnu cenu menej ako 31€ za pomienky využitia exkluzívneho kupónu „PS0075“.

Xiaomi Mi slúchadla nájdeš s exkluzívnym kupónom “PS0075” tu

Xiaomi Mi slúchadla okrem elegantného dizajnu v sebe skrývajú aj viacero funkcionalít a vlastností, ktoré by sme v tejto cenovej kategórii hľadali len ťažko. Ponúkajú napríklad dotykové ovládanie, ktoré umožňuje po pripojení smartfónu prijímať hovory ovládať hlasitosť či prepínanie skladieb.

Xiaomi Mi sluchadla
Zdroj: produktová fotografia

Z hľadiska použiteľnosti je ich možné využívať takmer so všetkými zariadeniami, vrátane telefónov a to vďaka impedancii 32 ohmov. Z hľadiska frekvenčného rozsahu ponúkajú 20 – 40000Hz. Inými slovami či počúvate melodickú hudbu, hudbu plnú basov alebo slúchadla chcete využiť na hranie hier tak kvalita zvuku bude jasne čistá. Dôkazom kvality zvuku je aj certifikát Hi-Res Audio

Xiaomi Mi sluchadla_2
Zdroj: produktová fotografia

Keď sa pozrieme na konštrukciu okolo uší tak sa tieto slúchadla môžu chváliť obľúbenými vankúšikmi z TPE materiálu, ktoré sú nie len že príjemné na nosenie, ale aj takmer dokonalo odizolujú zvuk od okolitého sveta. Z hľadiska senzitivity zvuku sa chvália hodnotou až do 107dB.  Slúchadlam nechýba tiež vstavaný mikrofón, ktorý môžete využiť či už na komunikáciu s vašimi priateľmi pri hraní hier alebo pri telefonovaní.

TIP  Nepremeškaj limitovanú ponuku na bezdrôtovú nabíjačku Xiaomu, ktorú môžeš mať za pár € | TIP REDAKCIE

Slúchadla nájdeš aktuálne v ponuke obchodu Cafago.com a vďaka exkluzívnemu kupónu „PS0075“ ich môžeš mať za menej ako 31€. PS: kupón aktivuješ v nákupnom košíku a platný je pre prvých 20 z vás. Mimchodom, za poštovné nedáte ani 1€ pričom sa vyhnete aj prípadným poplatkom ako je CLO či DPH.

Zdroj: vlastný

Xiaomi Mi slúchadla nájdeš s exkluzívnym kupónom “PS0075” tu

Zdroj: TS

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu