Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Stream.cz vo Windows Phone Store

Máte svoje obľúbene relácie na Stream.cz? Len pred pár dňami bola vypustená oficiálna aplikácia tohto serveru, ktorá  prináša najľahšiu cestu, ako si užiť obsah tohto webu rýchlo a prehľadne aj na Vašom telefóne.

Server Stream.cz Vám prináša množstvo zábavných, vzdelávacích ako aj iných relácií, ktoré stoja za pozretie. Ak ešte nemáte skúsenosť s týmto serverom je čas to zmeniť.  Spoznajte nové a zaujímavé relácie z desiatok rôznych žánrov. Stream.cz prináša originály obsah servírovaný  priamo vo Vašom mobile či PC.

Žiadne zložité menu ani ovládanie aplikácie nečakajte, autori aplikácie kládli  obsah  na prvé miesto, čo určite poteší každého užívateľa..

Videá je možné spúšťať podľa viacerých filtrov ako sú napríklad najnovšie relácie, najsledovanejšie,… Ak si nájdete  svojho „favorita“, odporúčame Vám  si reláciu pridať do vašich obľúbených kanálov, aby Vám neuniklo žiadne vydanie nového dielu.

Aplikáciu nájdete zadarmo a dostupná je pre všetky telefóny s Windows Phone 8 a vyššie.

TIP  Aplikáciu Váš telefón na zariadenie s najnovšou verziou Windowsu už žiaľ nestiahnete. Microsoft ju stiahol z obchodu

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu