PC HRY

Stiahni si Quake Champions úplne zadarmo. Doma tak môžeš mať nadupanú hru za 29.99$ a nezaplatiť za nu ani 1€

Milovníci akčných strielačok by mali spozornieť. Herné štúdio Bethesda oznámilo, že v rámci 10. až 17. júna si bude môcť každý záujemca vyskúšať úplne zadarmo hru Quake Champions pričom čerešničkou na torte je, že hru si budete môcť nechať vo svojom inventári aj naďalej za podmienky, že sa prihlásite aspoň 1 raz do hry. Hru je potrebné stiahnuť buď cez Bethesda.net launcher alebo cez Steam (odkaz na Steam nájdete nižšie).

Quake Champions môžete očakávať kvalitný herný zážitok, ktorý sa nesie v duchu originálne hry Quake. Hru stiahnete z odkazu nižšie (Kliknite na odkaz nižšie a z ponuky si vyberte Quake Champions). K tejto príležitosti spoločnosť Bethesda vypustila do obehu aj nový trialer, ktorý si môžete pozrieť nižšie.

Quake Champions
Quake Champions
Developer: id Software
Price: 0

Zdroj: vlastný, Steam, E3 konferencia

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu