Aplikácie

Spoločnosť Microsoft zavádza časovú OS v aplikácii fotografie všetkým používateľom Windowsu 10

Začiatkom roka Microsoft začal testovať novú funkciu v rámci aplikácie Fotografie na Windows 10 počítačoch, ktorá umožňovala jej používateľov rýchly pohyb v rámci fotografií prostredníctvom časovej osy v pravej lište. Prostredníctvom tejto lišty ste sa mohli rýchlo prerolovať fotografiami cez jednotlivé mesiace ako aj roky.

Časová OS v aplikácii Fotografie je dostupná pre všetkých Windows 10 používateľov

Funkcie bola dlhšie  dostupná v rámci okruhov Windows Insider a k včerajšiemu dňu ju začal Microsoft uvoľňovať aj pre všetkých ostatných používateľov, ktorí neboli zapojení v testovacích zostaveniach programu Insider. Update je dostupný pre používateľov, ktorí majú vo svojom počítači nainštalovanú verziu Windowsu 10 s buildom 1803.

aplikacia fotografie casova os
Zdroj: vlastný

Ak sa vám aplikácia neaktualizovala automaticky tak ju môžete upgradovať prostredníctvom odkazu nižšie.

Microsoft Photos
Microsoft Photos
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free+

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu