Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

VAIO (Sony) predstavilo nový smartfón s Windows 10 Mobile

Pred pár dňami sme vám priniesli krátky článok, v ktorom sme písali, že technologický gigant Sony a jeho dcérska spoločnosť VAIO plánuje predstaviť nové Windows 10 zariadenie, avšak nejedná sa o žiaden notebook či tablet, ale o mobilný telefón. Poďme sa teda pozrieť na to čo nám tento gigant dnes priniesol bližšie.

Reč je o dnes predstavenom zariadení pod označením Phone Biz, ktoré primárne určené pre stredne náročných používateľov.

Sony VAIO Phone Biz

Srdce tohto zariadenia tvorí procesor Snapdragon 617, ktorému sekundujú 3 GB operačnej pamäte RAM spolu s 16 GB úložným priestorom s možnosťou rozšírenia o SD kartu. Displej tohto zariadenia dosahuje úctyhodnú veľkosť 5,5“ s full HD rozlíšením. Sony taktiež nezabudlo ani na poriadnu nádielku megapixelov, zadný fotoaparát dostal 13MPx šošovku a predný 5MPx, vďaka čomu zachytíte kvalitne „selfíčko“. Čo sa týka batérie, tak výrobca osadil do zariadenia batériu s kapacitou 2 800mAh.  Mimochodom vďaka tejto konfigurácií ako aj nedávnemu vyhláseniu Microsoftu o rozšírení služby Continuum na ďalšie typy procesorov si vychutnáte túto funkcionalitu aj na tomto zariadení. A samozrejme toto všetko je zabalené v krásnom hliníkovo tele.

Phone biz_3

Phone biz_4

Mimochodom nepripomína vám Phone Biz už dnes staršie zariadenie HTC 8X?

Zdroj: Neowin.net, Viao

TIP  Windows Phone Dialler aplikácia mieri do Windows 10. Pripravuje si Microsoft piesoček pre OS Andromeda?

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu