NovinkyTIP REDAKCIEZariadenia

Toto je najlepší smartfón pod 100€ s FULL HD displejom a 8-jadrovým procesorom od spoločnosti Qualcomm!

Smartfóny sú každodennou súčasťou našich životov a čoraz viac sa stávajú nie len pracovnými nástrojmi, ale aj zariadeniami slúžiacich na zábavu. Najmä v prípade zariadení, ktoré slúžia aj za účelom zábavy si mnohokrát musíme priplatiť nemalé peniaze. To však nie je prípad tohto zariadenia, ktoré vám dávame do pozornosti – LeTV LeEco S3.

LeTV LeEco S3 je jedným z najvýkonnejších smartfónov do 100€

Spoločnosť LeEco sa pomaly, ale isto prediera do popredia aj v našich končinách, dôvod je jednoduchý – dostupné a vo svojej cenovej kategórii patria medzi tie najvýkonnejšie zariadenia. Veď posúďte sami.

LeEco S3 – jeden z najvýkonnejších smartfón pod 100€

LeTV LeEco S3 ponúka veľký  5,5“ IPS LCD displej s FULL HD rozlíšením, teda 1920 x 1080 bodov s tenkými rámčekmi okolo displeja. V „čele“ zariadenia nájdeme okrem senzorov (napríklad senzor okolitého svetla) a mikrofónu ešte 8MPx fotoaparát. V „brade“ zariadenia nájdeme trojicu podsvietených tlačidiel.

LeEco S3 displej fotografia
Zdroj: Youtube (Phonedog)

Zadná strana, ktorá je kovová ponúka okrem skeneru odtlačku prstov aj 16MPx fotoaparát s podporou viacerých technológií, ako je napríklad automatické zostrovanie, optická stabilizácia (OIS), technológiu HDR a dokonca aj PDAF. Nechýba ani duálna flash dióda.

LeEco S3 fotoaparat
Zdroj: Youtube (Phonedog)

Prejdime však na hardware, ktorý v cenovej kategórii okolo 100€ nemá takmer žiadneho relevantného konkurenta – 8-jadrový procesor Qualcom Snapdragon 652, 3GB operačnej pamäte RAM v kombinácii s 32GB úložným priestorom a grafickým čipom Adreno 510. Inými slovami zariadenie sa nezľakne ani náročnejších úloh.

Smartfón ponúka ďalej Bluetooth štandard vo verzii 4.1, LTE podporu, USB Type – C konektor, podporu rýchleho nabíjania či dvoch aktívnych SIM kariet. O chod zariadenia sa stará akumulátor s kapacitou 3000mAh.

LeEco S3 produktova USB Type C

Prejdime však k cene zariadenia, ktorá je dych vyrážajúca. Smartfón je totiž dostupný za menej ako 85€ pričom spolu s poštovným a poistením pred možným doplácaním CLA a DPH, vrátane expresného dodania do 4 pracovných dní od expedovania stojí menej ako 106€ (v rámci typu dopravy „Expedited Express“ je potrebné odkliknúť možnosť „Add duty & tax insurance to your order“).

LeEco S3
Zdroj: vlastný

Ak Ťa smartfón zaujal tak ti odporúčame túto časovo limitovanú akciu využiť čo najskôr. Čoskoro bude totiž končiť.

LeEco S3 – jeden z najvýkonnejších smartfón pod 100€

Zdroj: vlastný, obrázky: Youtube

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu