AplikácieNovinky

Skype dostal aktualizáciu pre Windows 10 zariadenia, avšak nie je to tá na ktorú všetci čakali

Microsoft vypustil do obehu novú aktualizáciu pre aplikáciu Skype bežiacu na Windows 10 zariadeniach, avšak nejasajte, neprináša totiž novinky, ktoré len nedávno priniesol pre iOS či Android. Dočkali sme sa len kozmetických úprav.

Aktuálna verzia aplikácie je 12.8.480.0 a tou najvýraznejšou zmenou sú vylepšené ikonky v taskbare.

Zdroj: vlastný

S aktualizáciou prišli aj ďalšie vylepšenia ako je napríklad pridaná schopnosť vymazania konverzácie cez pravé kliknutie myšky,  možnosti nastavenia svojej „prítomnosti“ (nerušte, som preč,…), pribudla aj možnosť spomenutia ľudí v skupinových rozhovoroch.

Avšak na tie najvýznamnejšie novinky ako je napríklad pripomienkovač, notifikačný panel podpora Giphy, prispôsobenie tém a podobne sú stále nedostupné hoci ich Microsoft nedávno uvoľnil pre staršie verzie Windowsu a Mac zariadenia.

Skype
Skype
Developer: Skype
Price: Free

Zdroj: vlastný, MS

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu