Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Skoncujte s otravnými telefonátmi pomocou vstavanej funkcie filter hovorov + SMS

Ak aj Vás otravujú neustále telefonáty z prieskumných spoločností, či rôzne ankety alebo obchodné ponuky, máme pre Vás tip, ako s nimi skoncovať. Microsoft do svojho mobilného operačného systému zakomponoval užitočnú funkciu pod názvom filter hovorov + SMS.

Pomocou tejto skvelej funkcie môžete jednoducho zablokovať ľubovoľné čísla. Zo zoznamu prichádzajúcich hovorov vyberieme číslo, ktoré chceme zablokovať, podržíme na ňom prst, a z kontextovej ponuky vyberieme položku “blokovať číslo“. Číslo sa nám následne pridá medzi blokované.

Funkciu nájdeme cez Menu ➡ Nastavenia ➡ Doplnky ➡ Filter hovorov + SMS

V nastaveniach môžete zapnúť alebo vypnúť celú funkciu. Po kliknutí na “blokované čísla” vidíte zoznam zablokovaných čísel, a pomocou vyvolania kontextovej ponuky môžete zo zoznamu čísla aj odstrániť v prípade, ak si želáte skončiť s ich blokovaním. Nižšie nájdete počítadlo zablokovaných hovorov a SMS správ. Tieto položky si môžete jednotlivo nastaviť na domovskú obrazovku ako živé dlaždice.

Po otvorení položky “pokročilé” dostanete možnosť nastaviť blokovanie skrytých čísel, možnosť pripnúť na domovskú obrazovku živú dlaždicu zobrazujúcu počet blokovaných hovorov a SMS správ spoločne, a možnosť dostávať upozornenia o blokovaných hovoroch a SMS správach.

V redakcií sa nám táto funkcia nesmierne osvedčila, a môžeme ju len odporúčať.

2 Komentáre
  1. S´´DJMARKO says

    offik win 10 to mAM = LUMIA 930

  2. Martin Ronec says

    akej werzii wp sa to nachadza ? ja hladam v mojej w10 a nie to tam werziu ma 10.0.10586.318

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu