Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Samsung to v najnovšej reklame natrel fanúšikom spoločnosti Apple

Zdroj: YT

Reklamy, v ktorých sa porovnávajú konkurenčné produkty sú viac menej štandardným nástrojom a to hlavne v USA ako poukázať na výhody vlastného produktu a keď sa k tomu pridá vtipný podtón tak to skutočne stojí za to.

Samsung, spoločnosť ktorú netreba nikomu zvlášť určite predstavovať si tentokrát zobrala na „paškál“ ako inak svojho najväčšie rivala – Apple. V reklame nižšie môžete vidieť zarytého fanúšika spoločnosti Apple, ktorý si rok čo rok kupuje nový iPhone, má to však háčik. Je vidno, že nie je šťastným so svojím smartfónom. Jeho priateľka má totiž telefón z rady Galaxy, ktoré sú vždy o krok popredu. Na konci sa však jeho hlavný aktér rozhodne pre tú „správnu“ voľbu, Galaxy Note 8.

Ako sa pozdáva tento štýl reklám vám? My by sme ho úprimne radi uvítali aj v našich končinách. Je to predsa len celkom príjemné oživenie oproti klasickému „zhrnutie špecifikácií“.

Zdroj: YT

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu