NovinkyTIP REDAKCIEXiaomi

S touto Power Bank od Xiaomi nabijete na cestách nie len telefón, ale aj váš notebook

Poznáte to, keď vám dôjde šťava či už na ceste z jedného konca Slovenska na druhý alebo na festivale tak ste ako bez „ruky“, dá sa tomu však vyhnúť.

Xiaomi Power Bank s kapacitou 20.000mAh a s cenou pod 30€ aj s poštovným nájdeš len tu

Xiaomi Mi Power Bank s 20.000mAh a podporou rýchleho nabíjania

Radi by sme vám dali do pozornosti momentálne prebiehajúcu akciu na Power Bank od Xiaomi s kapacitou 20.000mAh, ktorá podporuje aj technológiu rýchleho nabíjania.

Okrem obrej kapacity, ktorá postačuje na nabitie smartfónu Xiaomi 4 4,5x, pre iPhone 6 7x, pre iPad mini 3x či pre MacBook alebo obdobný notebook až 1,2x pričom ponúka aj duálny USB output, prostredníctvom ktorého môžete nabíjať až dve zariadenia súčasne.

Zdroj: produktová fotografia

Táto Xiaomi Power Bank ďalej podporuje DC 5V / 2A, 9V / 2A, 12V / 1.5A (quick recharging), a na to aby ste ju nabili do plnej kapacity budete potrebovať zhruba 7 hodín. O plnej kapacite nabitia vás bude informovať LED dióda, ktorá signalizuje aktuálny stav.  Mimochodom, táto Power Bank sa môže pochváliť až 93% účinnosťou, čo je skutočne pekná hodnota.

Xiaomi Power Bank s kapacitou 20.000mAh a s cenou pod 30€ aj s poštovným nájdeš len tu

Zdroj: vlastný

TIP  Čína opäť valcuje konkurenciu! Využi takmer 40% zľavu na dron Visuo, ktorý vydrží vo vzduchu až 20 minút. PS: ku dronu sú až 2 náhradné batérie
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu