Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Robotický vysávač od Xiaomi je momentálne dostupný v exkluzívnej zľave s dovozom bez DPH či CLA

Zdroj: GB

Robotické vysávače pomaly, ale isto dobíjajú domácnosti, a preto by sme vám radi dali do pozornosti momentálne zľavnený robotický vysávač značky Xiaomi – Mi Robot Vacumm, ktorý si je možné zadovážiť v akciovej ponuke za menej ako 250€ a tak ušetriť viac ako stovku €. Pričom je možné vysávač zakúpiť aj bez DPH či CLA za využitia dopravy EU Express, ktorá stojí niečo málo nad 4€. Celkom dobrý kauf, čo poviete?

Už o pár dni by ste teda mohli „vysávať“ vy a tak potešiť svoje polovičky. Pričom sa nejedná o žiadneho flákača, totiž tento robotický vysávač využíva laserový detektor vzdialenosti, vďaka ktorému dokáže vidieť celé jeho okolie pričom táto detekcia prebieha až 1800 krát za sekundu. Vysávač podporuje aj viacero iných technológií, ako je napríklad špeciálny algoritmus, ktorý dokáže zmapovať celý terén a vypočítať najefektívnejšiu trasu ako vyčistiť podlahu v miestnosti.

Zdroj: GB

Tento robotický vysávač je zároveň vybavený viacerými senzormi ako sú napríklad ultrazvkuový radarový senzor, gyroskop, akcelerometer a ďalšie, ktoré dokonca zabránia nechcenému pádu, napríklad zo schodov. Nechýbajú ani senzory, ktoré mapujú nie len v reálnom čase prostredie, ale aj pozíciu nabíjacieho adaptéra, ku ktorému sa vráti v prípade „vyšťavenia“ na zaslúžený oddych, počas ktorého bude čerpať novú energiu.

Zdroj: GB

Keď rozmýšľate či zvládne efektívne a hlavne dočista povysávať podlahu počas vašej neprítomnosti doma, tak by ste nemali mať žiadne obavy. V útrobách sa totiž nachádza silný sací ventilátor ako aj špeciálna kefa, ktoré spolu vytvárajú skutočne postrach „nečistôt“, veď posúďte sami.

PS: prostredníctvom aplikácie Mi Home je možné sa s týmto vysávačom spojiť odkiaľkoľvek. Teda ak ste ho ráno zabudli zapnúť tak aj napriek tomu sa môžete vrátiť do vyblýskanej domácnosti.

Mi Home
Mi Home
Developer: Xiaomi Inc.
Price: Free

Páni, pevne veríme, že sa aj vy chytíte domácich prác. PS: ako bonus na náver Vám odporúčame použiť ešte kupón “XIAOMIVAC”, s ktorým ušetríte ďalšie peniažky.

Original Xiaomi Mi Robot Vacuum v exkluzívnej zľave nájdeš tu.PS: nezabudni na kupón “XIAOMIVAC” 

Zdroj: TS

7 Komentáre
 1. Katka says

  Dakujem krasne aj za super recenziu 😉

 2. maktoone says

  Fyzicky Vam to budu posielat aj z Ciny, len cez dany typ dopravo CLO a DPH vybavia za Vas a Vam to doruci potom kurier

 3. maktoone says

  Zdravim, hodite do kosika tovar. Nasledne ked zadavate platbu tak je aj moznost zvolenia dopravy, ktoru treba roukliknut a tam mate EU Express

 4. Katka says

  Dobry den, kde je prosim mozne zvolit si dopravu o ktorej pisete (EU Express), aby som sa vyhla platbe cla a DPH? Na stranke totiz pisu, ze tovar je na sklade v Cine alebo HK. Dakujem za odpoved. Katka

 5. Juraj says

  Tak to znie dobre, dakujem 🙂

 6. maktoone says

  Dobry den cez dopravu cez EU Express CLO a ani DPH neplatite. Eshop to precli za Vas.

 7. Juraj says

  Ako je to s objednavanim nad 150 Eur? Clo a DPH cenu nezvysi na rovnaku ako v ceskom obchode?

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu