Aplikácie

Prepnite svoj smartphone na bezpečnostnú kameru

Ak máte doma nevyužitý smartphone a chceli by ste vedieť čo sa deje počas vašej neprítomnosti vo vašom obydlí mali by ste si stiahnuť aplikáciu Gotya, ktorá slúži ako cenovo prístupná alternatíva voči bezpečnostným kamerám.

Gotya reaguje na pohyb pred šošovkou kamery, kedy následne po zaregistrovaní zmeny odchylky od pôvodneho stavu zachytí v krátkom časovom slede 15 obrázkov, ktoré sa následne odošlú do vášho cloudu. O (ne)želanom pohybe vás ihneď upozorní aplikácia prostredníctvom push správy, ktorú vám odošle v krátkom intervale(po uploade obrázkov) na mail.

Parametre pre spustene: Windows Phone 7+, odkaz na stiahnutie

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu