Windows aplikácie

Predstavenie aplikácie portálu Windowscentral.com

Priznajme si pravdu kebyže na Slovensku nemáme stránku Windowscentrum.sk tak o Windows telefónoch, či novinkách z prostredia Windows komunity toho moc  nevieme. Výhodu majú určite v zahraničí kde je takýchto stránok viac a dnes sa pozrieme na jednu z nich, ale nie formou webu, ale špičkovej aplikácie.

Dávajte si však pozor akú aplikáciu sťahujete z Windows obchodu sú tam bezplatné aplikácie s názvom Windowscentral, ale táto kvalitná oficiálna je platená a stojí 99 centov (avšak vo free verzii ponúka tie isté funkcionality bez obmedzenia, ale s reklamou). Ak si nie ste istý či sťahujete správnu môžete ísť cez web (Windowscentral.com) a po kliknutí na „Instal“ Vás nasmeruje na tu správnu.

Aplikácia Windowscentral.com vám ponúka najčerstvejšie novinky zo sveta Windows komunity, ako aj informácie o nových aplikáciách. Ďalej treba vyzdvihnúť zdroje redaktorov, vďaka ktorým sa dostanete k najčerstvejším novinkám medzi prvými. Denne uverejňujú hromadu článkov od dohadov čo bude, alebo kedy vide nová hra pre Windows telefóny či aplikácia, ako aj iné pikošky, ktoré pre nás bežných smrteľníkov by boli inač nedostupné.

Nezabudnite však na to, že je to po anglicky, teda aspoň nejaké základy treba vedieť, ale na druhej strane pre nás ostatných čo sa v angličtine až tak neorientujeme, ostáva nám orientovať sa podľa obrázkov a hneď vieme ako bude nová hra vyzerať a čo prinesie xddd. Aplikácia ponúka aj šikovné roztriedenie do kategórií, na hry , programy, fórum či tipy, čo výrazne zvyšuje prehľadnosť aplikácie.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Myslím, že pokiaľ chcete vedieť každú klebetu o Windowse a každú novinku o pripravovaných hrách či nových aplikáciách určite by táto aplikácia nemala vo vašom telefóne chýbať.

Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu