NovinkyTECH

Poznáme cenu najmenšieho herného notebooku na svete. Kúpi si ho len vášnivý hráč

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o druhej generácii najmenšieho herného notebooku na svete GPD Win 2, ktorý prinesie niekoľko vylepšení a to hlavne po hardwarovej stránke. Novinkou je napríklad nový chipset Intel M3-7Y30, 8GB LPDDR3, 128GB SSD disk, Windows 10 Home v 64 bit edícii, dve batérie s kapacitou spolu 9800mAh,… čo však nebolo doteraz známe je cena, ktorá bola odhalená počas včerajšieho dňa. Nuž, ešte predtým ako vám ju prezradíme pozrite si gameplay na tomto zariadení, konkrétne ukážku z hry GTA 5, ktorá šľape ako hodinky.

GPD WIN 2 Game Play (GTA 5)

Treba hneď povedať, že hra šľape ako švajčiarske hodinky. Predpokladáme, že zariadenie si vzhľadom na náročnosť hry podarí aj s inými obdobnými titulmi. Nuž, ale cena býva častokrát rozhodujúcim faktorom. V rámci crowdfunding kampane začína na 599USD, ktorú ak nevyužijete a v budúcnosti sa rozhodnete investovať do tohto zariadenia peniažky tak odporúčaná retailová cena bude 699USD.

GPD WIN herný notebook prvej generácie je možné kúpiť za menej ako polovičnú cenu

Mimochodom, prvá generácia tohto zariadenia momentálne stojí spolu aj s poštovným v prebiehajúcej akcií na GearBeste pod 265€. Na tomto odkaze nájdete GPD Win, herný notebook prvej generácie, ktorý je dostupný aj v českom sklade.

Čo vravíte na cenu tohto zariadenia je podľa vás adekvátna a atraktívna či skôr opak je pravdou?

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: Youtube

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu