Novinky

Populárn Paint.NET nájdeme čoskoro vo Windows Store obchode

Paint.NET aplikácia ktorá je tu snami už viac ako jednu dekádu by mala čoskoro zavítať do Windows Store obchodu.

Aplikácia pôvodne vznikla ako alternatíva voči editoru od Microsoftu, ktorý nájdeme v podstate v každom Windows PC v základnom balíku. Postupom času sa aplikácia Paint.NET však vyvinula do úplne iného levela a dnes obsahuje viacero profesionálnych funkcionalít. O to viac nás teší, že čoskoro by sa mala táto šikovná aplikácia objaviť v obchode.

Rich Brewster, vývojár tejto aplikácie povedal:

„Je to na vrchole môjho zoznamu. Chystám sa uvoľniť aktualizáciu 4.0.17 a potom sa zameriam na sprístupnenie aplikácie  do obchodu Windows.“

Poslednú verziu aplikácie 4.0.16 môžete stiahnuť na tomto odkaze. Čo sa týka dostupnosti aplikácie v obchode tak Rich presný dátum zatiaľ nešpecifikoval, ale veríme že sa tak stane už čoskoro.

Zdroj: getpaint.com, vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu