Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Populárna FPS strielačka Dead Trigger 2 je dostupná v obchode

Dead Trigger 2 - po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Konečne sme sa dočkali pokračovania známej FPS strielačky Dead Trigger, ktorá je dostupná vo Windows Phone Store už niekoľko dní. Hra je z dielne českej spoločnosti MADFINGER Games, a.s., paradoxom je, že hra nie je lokalizovaná do českého jazyku, ale to určite neuberá na kvalite spracovania hry.

Pre tých, ktorí hru nepoznajú, tak princíp hry je veľmi jednoduchý, postrieľať čo najviac  zombíkov a prežiť.

Dead Trigger 2 – po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Hneď v úvode po spustení hry vás privíta skvelý trailer, ktorý vás dostatočne nažhavý až netrpezlivo budete stláčať tlačítko “Play”.   Oproti prvého vydania Dead Trigger hneď na prvý pohľad zbadáte výrazne zmeny. Prvou z nich je zmena ovládania, kedy už sa pohybujete po mape sami, teda už len „nestrieľate“ jak blázni čo bolo typické pre prvé vydanie tejto hry. Druhou výraznou zmenou je posun v grafickom spracovaní, ktorý si dovolím povedať, že momentálne nemá v obchode s hrami konkurenciu. Hru stiahnete v obchode zadarmo a dostupná je pre všetky zariadenia s aspoň 1 GB RAM pamäte.

Ak váhate či hru stiahnuť pozrite si nižšie trailer gameplay, ktorý vás určite presvedčí.

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu