ANDROIDNovinkyTECH

Outlook na Android prináša možnosť úpravy kontaktov | APLIKÁCIE

Už v júni oznámil Microsoft, že pridá do mobilnej aplikácie Outlook manažment kontaktov. A tak aj spravili. Odteraz si môžete vo svojej Android Outlook aplikácií pridať a upraviť vaše Outlook.comOffice365.com kontakty. Podpora pre Google kontakty príde už onedlho.

zdroj: mspoweruser.com

Na vytvorenie nového kontaktu v Outlook, stačí kliknúť na kartu “Ľudia” a tam kliknúť na tlačítko” + “. Môžete rovnako aktualizovať ich doterajšie informácie pomocou tlačítka “Upraviť informácie“. Outlook sa plne synchronizuje s vašou predvolenou aplikáciou na kontakty. To znamená, že môžete pridať alebo aktualizovať kontakty priamo cez túto aplikáciu. Tieto zmeny sa zobrazia aj vo všetkých e-mailových službách, ktoré sú zosynchronizované. Aby ste zapli synchronizáciu, otvorte “Nastavenia“a odkliknite “Synchronizovať kontakty“.

Aplikácia je dostupná v Obchode Play.

zdroj: mspoweruser.com

TIP  9  faktov o Google. Alebo o čom ste ani netušili
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu