NovinkyPC HRY

Original Burnout potvrdzuje, že pracuje na novej závodnej hre

Three Fields Entertainment, zložená z kľúčových členov bývalej Burnout franšízy závodnej hernej série na Criterion Games oficiálne potvrdila, že na novej závodnej hre pracuje malý tím.

Crash Mode pre čo najväčšiu skazu

Začiatkom tohto roka Three Fields Entertainment vydala svoju prvú hru, Dangerous Golf, pre PC Xbox One a PlayStation 4. Hra bola dizajnom veľmi podobná módu Burnout’s Crash, kde hráč musel urobiť čo najväčšiu skazu, akú sa dalo, tak, že trafí golfovú loptičku v niekoľkých interiérových nastaveniach.

burnour original
© windowscentral

Bohužiaľ, hra sa stretla s protichodnými recenziami a dokonca ani predaj nebol v súlade s očakávaním. Vyzerá to, že členovia tímu Three Fields sa pokúsia dostať naspäť do svojej Criterion-Burnout formy pri ďalšom vydaní; dúfajme, že aj to bude mať Crash Mode.

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu