Xiaomi

Oficiálne predstavenie smartfónu Xiaomi Pocophone F1 je na spadnutie. Nasvedčuje tomu najnovší únik série fotografií, ktoré odhaľujú retailové balenie telefónu

Oficiálne predstavenie smartfónu Xiaomi Pocophone F1 je na spadnutie. Nasvedčuje tomu najnovší únik série fotografií, ktoré odhaľujú retailové balenie telefónu.

Dnešný únik fotografií retailového balenia smartfónu odhaľuje/potvrdzuje niekoľko zaujímavých špecifikácií – vodné chladenie, duálnu kameru z technológiou AI a procesor Snapdragon 845.

Čo zatiaľ vieme o smartfóne Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Pocophone F1 by mal prísť s procesorom Snapdragon 845, ktorému by mal sekundovať grafický čip Adreno 630 a 6GB RAM spolu s 64GB/128GB úložného priestoru. Predný displej by mal byť veľký 6,18“ a mal by disponovať FHD+ rozlíšením (1080 x 2248 bodov). Predná kamera by mala poskytnúť rozlíšenie 20MPx s clonou f/2.0 a podporou technológie Superpixel. Nemala by chýbať ani infračervená kamera slúžiaca na odomykanie zariadenia prostredníctvom tváre.

Xiaomi PocoPhone 1 predna strana
Zdroj: xiaomitoday.com

Zadná strana by mala poskytnúť dvojicu fotoaparátov s rozlíšením 12MPx a clonami f/1,75 a f/2.4. Pod kamerami nájdeme skener odtlačkov prstov. V útrobách zariadenia nájdeme ešte akumulátor s kapacitou 4000mAh. Nemala by chýbať ani podpora rýchleho nabíjania (Quick Charge 3.0).

Xiaomi PocoPhone 1 zadna strana

Zdroj: XiaomiToday.com

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu