NovinkyWindows 10 Mobile

Offline Maps pre Windows 10 Mobile dostali aktualizáciu

Microsoft počas včerajšieho dňa aktualizoval Offline Mapy pre Windows 10 Mobile zariadenia. Update je dostupný pre všetkých. Aktualizácia však neponúka žiaden podrobnejší popis čo bolo zmenené.

Zdroj: vlastný

Na druhej strane však pozornému oku nemohlo uniknúť, že update priniesol aktualizované cesty, body záujmu a POIs pre ďalšie aktualizácie, ktoré budú dostupné v budúcnosti. V prípade ak patríte medzi používateľov, ktorí majú nastavené sťahovanie aktualizácií automaticky tak nemusíte nič robiť. Druhá skupina používateľov musí fyzicky aktualizovať mapové podklady v Nastaveniach telefónu (Settings, System> Offline Maps > Update).

Zdroj: vlastný

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu