NovinkyWindows 10

Microsoft prináša kancelársky balíček Office do programu Windows Insider

Microsoft včera uvoľnil kancelársky balíček Office pre členov programu Windows Insider, vďaka čomu získajú prístup k najnovším vychytávkam ešte pred oficiálnym uvedením na trh. Office 365 je dostupný vo verziách Home, Personal a University, čo sa týka Office 365 Business, tak ten bohužiaľ nebude zatiaľ dostupný.

Microsoft týmto korkom chce zbierať spätnú väzbu od členov Insider programu ešte pred oficiálnym vypustením noviniek do obehu, avšak druhým dychom dodáva, že v prípade ak sa rozhodnete testovať Office, tak bez toho aby ste ho mali zakúpený oficiálnou cestu to nepôjde.

Nižšie vám prinášame kompletný zoznam aplikácií z kancelárskeho balíčka Office, ktorý bude dostupný cez program Windows Insider:

  • Excel
  • Word
  • PowerPoint
  • OneNote
  • Outlook
  • Acces

V prípade ak ste sa rozhodli testovať Office, odkaz na stiahnutie nájdete na tejto adrese.

TIP  Čoskoro bude predstavený jeden z najočakávanejších smartfónov – OnePlus 6T. Poznáme oficiálny dátum!
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu