NovinkyTECHZariadenia

Nový Nokia smartfón s podporou Dual-SIM prešiel certifikáciou. Že by úplne nový model?

Na internete sa objavila nová certifikácia Nokia smartfónu. Zatiaľ neznámy model nového Nokia smartfónu prešiel certifikáciou FCC pod označením TA-1047. Vďaka certifikátu poznáme aj jeho základné údaje.

Že by išlo o ďalší model Nokie 6?

Najnovší model s označením TA-1047 by sa mal podľa zverejnených informácií, podobať na celkom úspešnú Nokiu 2. Zatiaľ neznámy smartfón, by mal prísť s podporou Dual-SIM a 5-palcovým displejom. Taktiež boli prezradené aj rozmery smartfónu – výška 133 mm, šírka 68 mm a uhlopriečka celého smartfónu by mala byť na úrovni 140 mm. Model TA-1047 sa na prvý pohľad nepodobá na žiadneho súrodenca z rady nových smartfónov Nokie, no podľa 5-palcovej obrazovky by sme mohli usúdiť, že sa jedná o novú 2ku v o čosi menšom tele, no samozrejme, realita môže byť úplne iná.

Zdroj: nokiapoweruser.com

O pripravovanom smartfóne boli prezradené aj niektoré technickejšie špecifikácie. Mal by byť vybavený technológiou Bluetooth 4.2, podporou viacerých LTE frekvencií a taktiež aj FM prijímačom. Možno sa bude jednať o vylepšenú 2ku, ktorá sa bude predávať na americkom trhu, no na potvrdenie týchto špekulácií si budeme musieť ešte chvíľu počkať.

Zdroj: nokiapoweruser.com

Môže ísť aj o úplne nový model

Rozmery smartfónu sú naozaj malé, no Nokia si pre nás možno pripraví prekvapenie a predstaví úplne nový model smartfónu. V porovnaní s Nokiou 2, je tento model o 10,5 mm nižší a o 3 mm užší. Mohlo by ísť o nový low-end smartfón z dielne Nokie, no dobre vieme, že hranice technológií sa stále posúvajú a výrobcovia pomaly ale isto odstraňujú zbytočné rámiky na okrajoch smartfónov.

Zdroj: nokiapoweruser.com, úvodný obrázok (winfuture.de)

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu