Novinky

Nový kovový dizajn Lumie 650

Aj keď ešte Microsoft oficiálne nepotvrdil Lumiu 650, tak na internet uź uniklo veľké množstvo jej obrázkov. Unikol aj nový moderný kovový dizajn po okrajoch telefónu. Čo na neho hovoríte?

Teraz si už môžeme byť takmer istí, že tento telefón bude určite v najbližšej dobe aj oficiálne predstavený. Najnovšie obrázky priniesol nemecký portál winfuture.de.

Telefón už mal byť oficiálne predstavený, ale Microsoft to v poslednej chvíli zastavil kvôli novonájdeným firmware problémom. To neznamená ale, že vydanie odložil na nedohľadne. Práve naopak, oznámenie o začiatku predaja môžeme vraj očakávať v strede až na konci februára.

Pôjde o telefón strednej triedy, ktorý by mal vyplniť miesto na trhu medzi Lumiou 550 a Lumiou 950.

Parametre novej Lumie 650 vôbec nevyzerajú zle

Ešte nebolo nič oficiálne potvrdené, ale môžeme očakávať, že Lumia 650 bude mať 8mpx zadnú kameru, 5 palcový displej s rozlíšením 720×1280, 1Gb pamäte a 8Gb interného úložného priestoru. Na 650tke by už mal byť spojazdený aj windows 10.

Pozrite sa na najnovšie obrázky Lumie 650 nižšie:

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Jeden komentár

  1. Lumia 650 vyzerá lepšie ako vlajkové lode L950 a 950xl…. Škoda, že ak si kúpite vlajkovu lod od Microsoftu za 600€ je obalená v plaste a cca týždennom pouzivani zacne vŕzgať ako smartfon za menej ako 200€…..

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu