ANDROIDAplikácieNovinky

Nový Google Chrome vrátane vynoveného dizajnu je na ceste. Príde čo nevidieť!

Google Chrome je aktuálne najrozšírenejším internetovým prehliadačom na svete, o tom niet pochýb. Čoskoro sa jeho používatelia môžu tešiť na viacero vylepšení, vrátane nového dizajnu, ktorý by mal prísť už čoskoro.

Spoločnosť Google v týchto dňoch potvrdila, že nová verzia prehliadača Chrome 69 dostane do vienka nový vzhľad naprieč všetkými platformami. Malo by sa tak stať už 4. septembra, teda zhruba o dva týždne.

novy google chrome
Zdroj: vlastný

Okrem dizajnových zmien prehliadač získa aj viacero nových funkcionalít, jednou z tých dôležitejších sú natívna notifikácie v rozhraní systému Windows 10, ktoré po novom nájdeme v Centre Akcií.

Mimochodom, ak patríte medzi nedočkavcov tak aktuálna verzia Chromu 68 ponúka možnosť zmeny dizajnu, avšak „neoficiálnou“ cestou. Ako na to si môžete pozrieť v návode, ktorý sme pre vás pripravili nedávno.

Zdroj: Google via TheVerge, vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu