NovinkyWindows 10 Mobile

Nový Build pre Windows 10 Mobile už budúci týždeň?

Microsoft vypustil Build 14295 pre PC a Mobilné telefóny v rámci Fast Ringu a Slow Ringu dva týždne dozadu, čo bola posledná aktualizácia, ktorá bola dostupná pre obe platformy. Od vtedy Microsoft uvoľnil Build 14316 pre Windows 10, ale mobilná verzia zostala „zabudnutá“. Dôvod tohto nevypustenia bola chyba týkajúca sa dátového pripojenia.

Avšak teraz to vyzerá tak, že už v priebehu budúceho týždňa by sme mohli dočkať spomínanej aktualizácie aj pre mobilné zariadenia. Informoval o tom Gabriel Aul prostredníctvom sociálnej siete Twitter, kde reagoval na otázku jedného z jeho followerov, ktorý sa pýtal na dostupnosť aktualizácie.

TIP  Európa chce globálny zákaz vojenských robotov, ktorých účelom je zabíjanie, ale nie všetci súhlasia
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu