NovinkyWindows aplikácie

Nové funkcie v Groove Music sú dostupné už teraz | APLIKÁCIE

Microsoft včera aktualizoval aplikáciu Groove Music pre Windows Insiderov vo Fast Ringu. Pokiaľ ste Insiderom a neviete, či sa vám aplikáciu už aktualizovala, vo Windows Store si skontrolujte, či máte nainštalovanú verziu 10.1702.1261.0.

V najnovšej verzii pre Insiderov sa nachádzajú nové funkcie, o ktorých sme Vám priniesli článok pár dní dozadu. Pokiaľ ste kompletný zoznam pripravovaných funkcií ešte nevideli, kliknite sem.

Čo je nové?

  • Odteraz si môžete upravovať Vaše playlisty: Nová verzia prináša možnosť zmeniť a upravovať obrázky, názvy a popisy Vašich playlistov. Taktiež prináša podporu pre Windows Ink pre upravovanie obrázkov.
  • Odporúčané playlisty: Podobne ako Daily Mix v Spotify, sa v novej verzii Groove Music nachádza automaticky vytvorený playlist iba pre Vás, vytvorený zo skladieb ktoré počúvate najčastejšie. Jedná sa o celkom dobrú funkciu, ktorá sa doteraz v Groove Music nenachádzala a používatelia preto uprednostňovali konkurenčné prehrávače.

Ostatné funkcie, ktoré sú spomenuté v článku o pripravovaných funkciách, prídu do Groove Music až v ďalších aktualizáciách. Windows Insideri tým pádom môžu očakávať časté aktualizovanie Groove Music. Aplikáciu Groove Music si môžete stiahnuť z linku nižšie.

Zdroj: mspoweruser.com

Groove Music
Groove Music
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

 

TIP  Trápi Ťa slabý WiFi signál v domácnosti? Tento Xiaomi Mijia repeater môžeš mať za menej ako 8€! PS: ponuka je časovo limitovaná
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu