Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Nokia potvrdila práce na novej vlajkovej lodi Nokia 9

Zdroj: vlastný

Je to v podstate ani nie 48 hodín od predstavenia Nokie 8 sa na svetlo sveta sa dostali ďalšie informácie potvrdzujúce práce ešte na vybavenejšom zariadení – Nokia 9.

Aktuálne informácie hovoria o tom, že Nokia 9 by mala prísť s o niečo väčším displejom. Srdce zariadenia by mal tvoriť 8-jadrový procesor Snapdragon 835, ktorému bude sekundovať 6 GB, resp. 8GB operačnej pamäte RAM spolu s 128GB úložným priestorom. Údajne by nemal chýbať ani skener očnej dúhovky, odolnosť voči vode či prachu s certifikáciou IP68. Tešiť sa môžeme aj na duálny fotoaparát z kuchyne Zeiss.

Zdroj: NPU.com

Informácie pochádzajú priamo zo srdca spoločnosti ruskej pobočky HMD Global.

“Ako čerešničku na torte, predstavitelia HMD Global naznačili, že v budúcnosti môžeme čakať ďalší smartfón – s väčším displejom ako má Nokia 8, ktorý pokryje potreby všetkých používateľov.”

Zdroj: NPU.com

 

TIP  Xiaomi predstavuje nový Mi Pad 4 PLUS. Lákať bude veľkou batériou a 10“ displejom

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu