Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Nokia Lumia 830 unboxing

Na internete sa dnes objavilo jedno z prvých “unboxing” videí novej Nokie Lumie 830. Zaujme najmä netradičný štvorcový tvar krabičky, v ktorej je zariadenie dodávané, a absencia handsfree sady v balení.

https://www.youtube.com/watch?v=aTgmbSU0it0

5 Komentáre
 1. Jakub Vrana says

  Pozitívna kritika posúva veci k lešiemu. Takže sme jej radi 🙂

 2. martin says

  planujeme aj vlastne video recenzie, momentalne sme vo faze kedy pripravujeme podklady na oslovanie eshopov, nasledne ich budeme kontaktovat. Na druhej strane nemame momentalne take casove kapacity aby sme prekladali vsetky videa (v podstate v kazdom druhom clanku je odkaz aj na video) a to hlavne z toho dovodu ze o redakciu sa starame aktivne len 2 ludia .. obaja pracujeme a mame aj mimopracovne aktivity.

  Ale dakujeme za feedback, budeme sa snazit do buducnosti popracovat ja na tomto.

 3. Adam says

  Ja tomu rozumiem ale tí čo vieme po anglicky si to vieme pozrieť aj tam. Tí čo nevedia je im to prd platné tak tie videjká by ste pre takých mohli prekladať. Škoda, dnes sa toho udialo toľko vo svete WP, mohli ste napísať radšej kompletný článok o updateovaných aplikáciách a pod.. Ale nevadí, zlepšujete sa a učíte sa a to je hlavné. Túto kritiku berte pozitívne ok? 🙂 Držte sa.

 4. Jakub Vrana says

  Plánujeme aj vlastné recenzie. Zároveň však chceme záujemcom o dianie okolo Windows phonu na Slovensku a v Čechách prinášať čo najviac informácií, a v rámci možností čo najčerstvejších. Z tohto dôvodu je úplne normálne preberanie videí a informácií z veľkých zahraničných portálov a blogov, a prinášať ich našim čitateľom

 5. Adam says

  No fajn chalani ale nabudúce poprosím spravte radšej vlastné video a to sem dávajte. 🙂

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu