Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Nokia 8 a jej vychytávky ako OZO Audio, vodné chladenie a funkcia Dual-Sight

Zdroj: vlastný

Nová vlajková loď Nokia 8 bola pred pár dňami oficiálne predstavená a všetky potrebné informácie sa dočítate v našom predošlom článku. Keďže sa jedná o novú vlajkovú loď značky Nokia, ponúka zopár vymožeností, ktoré jej súperi neponúkajú. Jedná sa o vychytávky ako OZO Audio, funkcia Dual-Sight a “vodné” chladenie.

OZO Audio

Už pred oficiálnym predstavením Nokie 8 sa hovorilo, že bude ponúkať špeciálny audiosystém Nokia OZO Audio. Všetky špekulácie sa potvrdili a špeciálny audiosystém nahrávajúci 360° audio je súčasťou najnovšieho smartfónu od spoločnosti HMD. Dychberúci 360° zvuk spojený s kvalitným 4K videom očarí zrejme každého. Celý špeciálny audiosystém pracuje s 3 mikrofónmi, ktoré sú v smartfóne osadené. Pokiaľ chcete porovnať zvuk nahratý pomocou OZO Audio so zvukom z konkurenčného smartfónu, pozrite si demo zábery, ktoré boli nahraté novou Nokiou 8 s OZO Audio systémom.

“Vodné” chladenie

Ďalšou zaujímavosťou na novej Nokii je špeciálny chladiaci systém obsahujúci kvapalinu. Podobný typ vodného chladenia sa nachádza aj v smartfóne Lumia 950XL. Špeciálna spleť chladiacim medených trubiek s kvapalinou vo vnútri, sa nachádza po takmer celej šírke a dĺžke zariadenia. Nokia 8 bude “chladná” aj v tých najnáročnejších situáciách.

Funkcia Dual-Sight

Poslednou vychytávkou, ktorá stojí za spomenutie je funkcia Dual-Sight, ktorá umožňuje vo fotoaparáte naraz využívať prednú aj zadnú kameru. Vďaka tomu dokážete nahrávať Vás aj obraz pred vami zároveň.

Ako sa Vám pozdáva nová vlajková loď Nokie? Privítali by ste niektoré vychytávky aj na Vašom smartfóne? Dajte nám vedieť do komentárov.

TIP  Xiaomi Mijia Kamera s 4K rozlíšením je aktuálne dostupná s lákavou cenovkou. Akcia končí už čoskoro!

Zdroj: nokiapoweruser.com

 

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu