ANDROIDNovinky

Nokia 6 získala ocenenie „Cenovo dostupný smartphone roka“

Nokia 6 na trhu relatívne krátko a spolu s jej predstavením sme sa mohli stretnúť s pojmom „True Nokia“, ktoré sa odvolávalo na jedinečný dizajn, kvalitu vyhotovenia, nadpriemernú kvalitu, displej či adekvátnu cenu.

Vyzerá to tak, že tieto slová Nokie neboli len ich výmyslom, ale rovnaký názor zdieľa aj Tech And Auto Awards 2017, ktoré udelilo Nokii 6 ocenenie Cenovo dostupný smartphone roka.

Nokia 6 je najdostupnejšie zariadenie na trhu

„Nokia 6 ponúka pravý pocit „Nokie“. Všetky vlastnosti, ktoré niekedy definovali Nokiu nájdeme aj v zariadení Nokia 6. Skvelá vlajková loď po stránke dizajnu, skvelá kvalita vyhotovenia a displej ako aj kvalita fotografovania v tejto cenovej hladine v kombinácii s Androidom 7.1.1 Nougat je presne to prečo by ste si mali zadovážiť tento prvý Nokia Android smartphone. “

Tieto správy s nami zdieľal Ajey Mehta, popredný predstaviteľ spoločnosti HMD v Indii prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Zdroj: Twitter

TIP  Európa chce globálny zákaz vojenských robotov, ktorých účelom je zabíjanie, ale nie všetci súhlasia
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu