AplikácieWindows 10

Netflix pre Windows 10 konečne obdržal funkciu „obraz v obraze“

Zrejme najpopulárnejšia aplikácia pre streamovanie televíznych seriálov a filmov Netflix, obdržala ďalšiu aktualizáciu. Aplikácia Netflix pre operačný systém Windows 10 prostredníctvom tejto aktualizácie obdržala ďalšiu zaujímavú a dlho požadovanú funkciu. Vďaka tejto funkcií sa opäť o čosi podvihla nad klasickú webstránku Netflixu, vďaka čomu sa jej UWP verzia stala opäť o čosi populárnejšia.

Funkcia „obraz v obraze“ poteší zrejme väčšinu používateľov

Nová aktualizácia, ktorá číslo verzie aplikácie posúva na 6.59.265, prináša nové zobrazenie „obraz v obraze“. Nová funkcia sa dá zapnúť jednoducho prostredníctvom jedného tlačidla na pravej spodnej strane v aplikácii. Síce sa nejedná o nič svetoborné, no aplikácia Netflix v posledných týždňoch obdržala viacero aktualizácií, ktoré priniesli napríklad podporu 4K videí a zvuku Dolby Atmos a práve vďaka stále novým a novým funkciám ide aplikácia neustále dopredu.

Zdroj: mspoweruser.com

Aktualizáciu alebo priamo aplikáciu Netflix si môžete stiahnuť prostredníctvom tlačidla nižšie.

Netflix
Netflix
Developer: Netflix, Inc.
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu