Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Netflix pre Windows 10 konečne obdržal funkciu “obraz v obraze”

Zdroj: vlastný

Zrejme najpopulárnejšia aplikácia pre streamovanie televíznych seriálov a filmov Netflix, obdržala ďalšiu aktualizáciu. Aplikácia Netflix pre operačný systém Windows 10 prostredníctvom tejto aktualizácie obdržala ďalšiu zaujímavú a dlho požadovanú funkciu. Vďaka tejto funkcií sa opäť o čosi podvihla nad klasickú webstránku Netflixu, vďaka čomu sa jej UWP verzia stala opäť o čosi populárnejšia.

Funkcia “obraz v obraze” poteší zrejme väčšinu používateľov

Nová aktualizácia, ktorá číslo verzie aplikácie posúva na 6.59.265, prináša nové zobrazenie “obraz v obraze”. Nová funkcia sa dá zapnúť jednoducho prostredníctvom jedného tlačidla na pravej spodnej strane v aplikácii. Síce sa nejedná o nič svetoborné, no aplikácia Netflix v posledných týždňoch obdržala viacero aktualizácií, ktoré priniesli napríklad podporu 4K videí a zvuku Dolby Atmos a práve vďaka stále novým a novým funkciám ide aplikácia neustále dopredu.

Zdroj: mspoweruser.com

Aktualizáciu alebo priamo aplikáciu Netflix si môžete stiahnuť prostredníctvom tlačidla nižšie.

Netflix
Netflix
Developer: Netflix, Inc.
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Microsoft nepriamo potvrdzuje, že projekt Windows Core OS stále žije!

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu