NovinkyTIP REDAKCIE

Nepremeškajte ponuku na túto 4K akčnú kameru z nemeckého skladu za pár €

Pokukávate po novej akčnej kamere? Tak zbystrite pozornosť, dostupná je táto 4K kamera za bezkonkurenčnú cenu, 42€ s dovozom za pár šupiek.

Andoer akčná kamera ponúka možnosť natáčania videí až v 4K kvalite pri 30fps, pričom pri FULL HD kvalite ponúka až 60fps. Fotografie dokáže zachytiť až do rozlíšenia 16MP. Zároveň k lepším záberom poslúži aj LED svetlo s funkciou SOS.

Zdroj: TomTop.com

Táto akčná kamera samozrejme okrem vysokého rozlíšenia ponúka oveľa viac. Napríklad široké pozorovacie uhly, konkrétne až 170 °.

Zdroj: TomTop.com

Okrem širokých pozorovacích uhlov sa môžete tešiť aj na ovládač, ktorý slúži na diaľkové ovládanie do vzdialenosti 10 metrov. Medzi ďalšie funkcie, ktorými sa môže pochváliť táto kamera patria viaceré módy, ako sú napríklad natáčanie v slučke, časové oneskorenie,  slow motion efekt a ďalšie.

4K Kameru značky Andoer nájdete v nemeckom sklade tu

Kamera ako ste si mohli všimnúť disponuje aj 2“ LCD displejom, ktorý vám poslúži na prezeranie vašich záberov v podstate kdekoľvek kde sa bude nachádzať. Okrem toho je možné  prostredníctvom aplikácie pre smartfóny  zdieľať vaše fotografie  či upravovať nastavenia kamery.

Zdroj: TomTop.com

Poháňaná je batériou o kapacite 900mAh, ktorá zaručuje 90 minút aktívneho nahrávania. V rámci konektivity Ďalej disponuje USB 2.0 a HD outputom. Mnohých určite poteší aj celkom široké príslušenstvo (viď obrázok nižšie), ktoré obsahuje napríklad aj špeciálne puzdro do vody, s ktorým sa môžete ponárať až do hĺbky 30 metrov.

Zdroj: TomTop.com

4K Kameru značky Andoer nájdete v nemeckom sklade tu

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu