Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Neprehliadni túto ponuku! V predaji je nová Xiaomi TV, ktorá s exkluzívnym kupónom vyjde lacnejšie ako priemerná TV na Slovensku

Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi opäť púta našu pozornosť a má aj veru prečo. V ponuke e-shopu GearBest.com sa objavila TV práve s logom tohto výrobcu, ktorý sa môže hrdiť prezývkou „čínsky Apple“.

Xiaomi Mi TV 4A nie je obyčajná TV ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Ponúka totiž omnoho viac, poďme však pekne po poriadku. 43″ displej, ktorý je ako žiletka disponuje FULL HD rozlíšením a pozorovacími uhlami 178 °, širokou škálou farieb, frekvenciou 60 Hz či viacerými ovládacími gestami. Vypichnúť však môžeme hlasové ovládanie, ktoré s hrdí technológiou Sogo ASR, ktorá dokáže rozoznať hlas s presnosťou až 97%. Ďalšou cool vecou je, že TV dokáže reagovať aj na hlasové povely, napríklad týkajúce sa aktuálneho počasia, správ, novín seriálov a podobne. Bohužiaľ však podporu Slovenského jazyka v prípade využívania týchto „parádičiek“ nehľadajte.

Zdroj: produktová fotografia

Okrem technológie hlasového ovládania sa táto TV môže pochváliť ďalšími vychytávkami. Od dvoch 6W reproduktorov s podporou technológie Dolby Virtual surround sound, Bass Boost a DTS disponuje aj podporou HDR 10 a HLG. Nechýba ani podpora 4K pri 60/30 fps (codec H.265/H.264).

Zdroj: produktová fotografia

Mimochodom, v útrobách tejto Mi TV 4A  nájdeme upravenú nadstavbu Androidu, ktorá ponúka skutočne plnú dávku možnosti ako využiť TV.  A v kombinácií s 4-jadrovým procesorom Amlogic T962, 2GB DDR4 RAM pamäte, grafickým chipom Mali-450 MP5 ti ponúka priam nekonečné možnosti využitia.

TIP  Cena smartfónu Xiaomi Mi 8SE padá ku dnu! Akciová ponuka potrvá už len niekoľko dní

A to najlepšie na záver. S kupónom „XMTV4A“ dokážeš na cene ušetriť desiatky € a spolu s kombináciou dopravy EU Express sa vyhneš aj ďalším doplatkom v podobe DPH či CLA.  Výsledná cena je niečo málo nad 340€.

Xiaomi Mi TV 4A nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón “XMTV4A” a dopravu cez EU Express

Zdroj: GearBest.com, obrázky (produktové fotografie)

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu