Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Nemíňajte stovky eur na Vášho prvého drona. Na začiatky Vám bohate postačí aj tento dron za menej ako 40 eur

Zdroj: amazon

Chcete si splniť Vaše detské sny a aspoň na chvíľu sa chcete stať pilotom? Pokiaľ ste ešte v lietaní začiatočník, neodporúčame Vám vyhadzovať zbytočné stovky eur na drahé drony, ktoré by na prvý pokus zrejme skončili v Dunaji alebo zachytené na strome. Na prvé pokusy Vám určite postačí aj malý dron HR SH5HD, ktorého cena je momentálne menšia takmer o 40%.

Dron HR SH5HD takmer za babku

Cenovka tohto dronu je momentálne na najnižšej hranici, presnejšie ide o cenu menšiu ako 40 eur. Za túto smiešnu sumu ponúka dron celkom slušnú výbavičku a inteligentné funkcie, ktoré sa pri prvom lietaní určite zídu. Najprv si teda povedzme o parametroch tohto dronu. Dron je vybavený kvalitnou HD kamerou, ktorá je zachytená na kvalitnom gimbale, ktorý zaisťuje krásne stabilné zábery pri natáčaní videa. V útrobách dronu nájdeme 750mAh batériu, ktorá zabezpečuje až 10 minút letu.

Zdroj: tomtop.com

V balení dronu taktiež nájdeme aj vymakaný ovládač, ktorý ponúka množstvo inteligentných funkcií, vďaka čomu je lietanie s týmto dronom o niečo jednoduchšie. Namiesto ovládača taktiež môžete používať Váš smartfón, ktorý zároveň viete využiť aj ako obrazovku pre zobrazovanie live obrazu z kamery dronu. Na ovládači nájdete kopu tlačidiel, napríklad ako tlačidlo automatického návratu, zastavenia, pristátia alebo prepínač režimov, medzi rýchlym a pomalým režimom, ktoré sú určené pre profesionálov/ amatérov. Na smartfóne môžete taktiež pred lietaním vyznačiť dráhu, po ktorej sa má dron pohybovať a ten následne bez Vašej asistencie dráhu prejde.

TIP  Nedávno predstavené reproduktory od Xiaomi sú v predaji! PS: Toto je prvý kupón
Zdroj: tomtop.com

Dron je momentálne dostupný v 3 farebných prevedeniach, a s 2 typmi kamery. Cenovka dronu s HD kamerou je momentálne stanovená na 39,55 eur a cena za dron s FULL HD kamerou je na úrovni 48,15 eur.

Malý šikovný dron pre začiatočníkov za akciovú cenu nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu