NovinkyTabletTECHZariadenia

Nemecký výrobca elektroniky Trekstor predstavil dva nové 2 v 1 notebooky

Nemecký výrobca elektroniky Trekstor, v poslednej dobe známy kvôli novému smartfónu WinPhone 5.0, predstavil dva nové 2 v 1 notebooky. Nové konvertibilné notebooky od tohto výrobcu prichádzajú s názvami Primebook C11 a Primebook C13. Obe zariadenia prichádzajú s veľmi elegantným dizajnom a slušnými technickými špecifikáciami.

Zdroj: trekstor.de

Oba modely majú prísť s 360 stupňovými pántami displeja, vďaka ktorým sa notebooky budú dať zároveň používať ako tablety. Elegantný dizajn, lesklá lišta po boku notebooku spolu s nízkou hmotnosťou a malými rozmermi vytvárajú vynikajúcu kombináciu prvkov pre laptop určený do školy alebo aj do menežérskych rúk.

Zdroj: trekstor.de

Ako sa dá predpokladať zo samotného názvu oboch zariadení, Primebook C11 ponúka 11.6 palcovú obrazovku a Primebook C13 13.3 palcovú obrazovku, pričom sú obe obrazovky dotykové. Oba notebooky poháňa procesor Intel Celeron N3350 a ponúkajú 64 GB vnútornej pamäte. Obe zariadenia disponujú snímačom odtlačkov prsta pre autentifikáciu cez Windows Hello a množstvo portov ako USB 3.1, MicroHDMI, USB type C a MicroSD slot, pričom 13.3 palcová verzia tohto notebooku taktiež ponúka aj M.2 slot pre rozšírenie pamäte zariadenia.

Zdroj: trekstor.de

Cena týchto zariadení poteší zrejme každého, kto nad takýmto notebookom uvažuje. Primebook C11 príde s cenovkou 349€ a Primebook C13 taktiež s priaznivou cenovkou 399€. Oba laptopy by sa do predaja mali dostať už priebehom tohto novembra. Ako sa Vám pozdávajú tieto 2 v 1 notebooky?

Zdroj: windowslatest.com

TIP  Nové fotografie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú niektoré špecifikácie smartfónu
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu