NávodyWindows 10

Nemáte ešte dostupnú aktualizáciu na Windows 10? Tu je návod ako ju vyvolať

Hoci Windows 10 je tu, ale stále nemáte dostupnú aktualizáciu a bojíte sa inštalácie cez ISO súbor, ktorý je dostupný už niekoľko hodín na stránkach Microsoftu? Internetový portál Redmondpie.com prišiel s návodom ako vynútiť aktualizáciu cez Windows Update.

 1. Uistite sa, že máte rezervovaný Windows 10
 2. Spustite Windows Update a uistite sa, že máte nastavené automatické aktualizácie
 3. Choďte do kastlíka C:\Windows\SoftwareDistribution\Download a vymažte tam všetko čo nájdete (nebojte sa nespôsobí to pád Windowsu)
 4. Otvorte si príkazové okno v móde administrátora.
 5. Vložte príkaz wuauclt.exe /updatenow
 6. Po niekoľkých minútach by ste mali v nastaveniach počítača v kolónke Windows Update vidieť sťahovanie Windowsu 10
 7. Po stiahnutí inštalačného balíka je potrebné potvrdiť inštaláciu

Zdroj: Redmondpie.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Komentáre

 1. Ahojte, prosím vás, ja som si nainštaloval w10 do noveho notebooku, ráno pred školou som to nechal tak na obrazovke bolo napisane restartuje sa, o 8 hodin som prisiel domov a stale to iste, tak som to vypol a nasledne zapol. Co mam robit?

 2. ked sa to stahuje,musim mat otvorene príkazové onkno,alebo ho možem vypnut?
  dakujem za odpoved

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu