NávodyNovinkyWindows 10

NÁVOD | Vyskúšajte si nového Prieskumníka vo Windows 10

Už nejaký piatok sa objavujú informácie ohľadne nového Windows 10 Prieskumníka, ktorý by mal zjednotiť používateľský zážitok skrz všetky platformy – Xbox, smartfóny a PC.

Vyzerá to tak, že informácie kolujúce Windows komunitou neboli až tak vzdialené od reality. V prípade ak máte vo svojom PC nainštalovanú verziu operačného systému Windows 10 Creators Update, alebo novšiu tak nového prieskumníka je možné vyvolať prostredníctvom dvoch jednoduchých krokov.

Ako vyvolať nového prieskumníka vo Windows 10

  • Kliknite na ploche pravou myškou a vyberte z ponuky možnosť „New“ (resp. Nový). Potom zvoľte možnosť „Shortcut“ (resp. Odkaz).

    Zdroj: vlastný
  • Teraz vložte do vyskočenej tabuľky „explorer shell:AppsFolder\c5e2524a-ea46-4f67-841f-6a9465d9d515_cw5n1h2txyewy!App“

    Zdroj: vlastný
  • Hotovo. Na ploche by ste mali mať teraz vytvorený odkaz „explorer.exe“, ktorý keď otvoríte vám načíta novú aplikáciu Prieskumníka.

    Zdroj: vlastný
TIP  Google omylom spustil reklamu na ešte oficiálne nepredstavené zariadenia. Okrem smartfónu Pixel 3 Google predstaví pravdepodobne aj nový Pixelbook
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu